| امروز جمعه, ۱۵ فروردین , ۱۳۹۹ |
سرخط خبرها:

همزمان با روز بهینه‌سازی مصرف؛


کتاب «الگوی اسلامی مصرف» منتشر شد

کتاب «درآمدی بر الگوی اسلامی مصرف: مروری بر بایسته‌های مصرف در تحقق الگوی ایرانی، اسلامی پیشرفت» به قلم عادل پیغامی و توسط انتشارات سدید منتشر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ـ تحلیلی طلیعه، کتاب «درآمدی بر الگوی اسلامی مصرف: مروری بر بایسته‌های مصرف در تحقق الگوی ایرانی، اسلامی پیشرفت» به قلم عادل پیغامی منتشر شد.

آموزش اقتصادی نیاز امروز جامعه است. در این سال‌هایی که مقام معظم رهبری به مباحث اقتصادی، از قبیل اصلاح الگوی مصرف، تولید ملی و جهاد اقتصادی تأکید ویژه فرمودند، مردم چه میزان آموزش اقتصادی دیده‌اند؟

هر کس به عنوان یک فرد مسلمان، نیازمند داشتن مجموعه ­ای از عقاید اقتصادی و یک جهان­ بینی اقتصادی مبتنی بر اندیشۀ اسلامی است. بر هر فرد مسلمان، لازم است که اخلاق اقتصادی و احکام اقتصادی خود را بداند و یک دانش و سواد اولیه از مسائل اقتصادی داشته باشد. علاوه بر این، یک جوان مسلمانی که در انقلاب اسلامی در حال رشد است، مسئولیت فهم سخنان رهبری و همچنین ورود به حوزۀ نقش­ آفرینی را نیز دارد.

کتاب حاضر، تلاشی است برای آموزش سواد اقتصادی در هر سطح از اقشار جامعه. در این کتاب سعی شده مبتنی بر فرمایشات رهبری اصل اصلاح الگوی مصرف تبیین شود.

این کتاب حاصل پیاده‌سازی و ویرایش سلسله جلساتی با نام تبیین اندیشه‌های اقتصادی امام خامنه‌ای است که توسط این استاد اقتصاد در دانشگاه امام صادق علیه‌السلام و در سال ۱۳۹۱ برگزار شده است.

کتاب «الگوی اسلامی مصرف» توسط انتشارات سدید و در ۱۴۴ صفحه و به قیمت ۷۵۰۰ تومان روانه بازار فروش شد.

گزیده ای از این کتاب را می توانید در اینجا ملاحظه کنید و همچنین برای تهیه نسخه چاپی این کتاب می‌توانید به سایت مؤسسۀ علمی – فرهنگی سدید مراجعه یا با شماره‌های ۰۲۱۶۶۴۸۵۸۵۰، ۰۲۱۶۶۴۸۶۱۲۰ و ۰۹۱۰۹۸۰۵۰۵۵ تماس حاصل و جهت خرید نسخه الکترونیک این اثر به نرم‌افزارهای طاقچه و فراکتاب مراجعه کنید.

انتهای پیام/

کد خبر : 47120
تاريخ ثبت خبر : ۱ خرداد ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۱۴:۴۲
برچسب‌ها, , , ,

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)