| امروز شنبه, ۴ اسفند , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


مهلت ارسال مقاله به جشنواره نقد کتاب تمدید شد

آخرین مهلت ارسال مقاله برای پانزدهمین جشنواره نقد کتاب ۳۱ تیر ماه اعلام شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ـ تحلیلی طلیعه به نقل از موسسه خانه کتاب؛ بنا بر درخواست علاقمندان و عدم انتشار شمارگان برخی  نشریات سال ۱۳۹۶، دبیرخانه جشنواره نقد کتاب  مهلت ارسال  آثار  به این جشنواره  را تا ۳۱ تیرماه تمدید کرد.

موسسه خانه کتاب هر سال با هدف  ارتقای سطح کمی و کیفی  نقد،  جشنواه نقد کتاب را همزمان با هفته پژوهش در آذر ماه برگزار می کند.

بر این اساس از همه نویسندگان، مدیر مسئولان مطبوعات و نشریات داخلی دعوت می شود مقالاتی را که برای نخستین بار در حوزه نقد کتاب در سال ۱۳۹۶ منتشر کرده‌اند، حداکثر تا ۳۱تیرماه ۱۳۹۷ از طریق بارگذاری مقالات در تارنمای جشنواره ، به دبیرخانه  این جشنواره ارسال کنند.

در فراخوان پیشین این جشنواره، آخرین مهلت  ارسال آثار ۳۰ خرداد اعلام شده بود  که دبیر خانه این جشنواره با تمدید  یک ماهه ، ۳۱ تیرماه را به عنوان آخرین مهلت ارسال آثار اعلام کرد.

دبیرخانه جشنواره نقد کتاب در تهران، خیابان انقلاب، خیابان برادران مظفر جنوبی، کوچه خواجه نصیر، شماره ۲، طبقه دوم واقع است.

علاقمندان برای اطلاعات بیشتر  می توانند به نشانی الکترونیکی www.naghdeketab.ir  مراجعه کنند یا  با شماره ۶۶۴۱۵۲۵۵ تماس بگیرند.

انتهای پیام/

کد خبر : 70295
تاريخ ثبت خبر : ۳ تیر ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۱۳:۰۵
برچسب‌ها,

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)