| امروز جمعه, ۷ بهمن , ۱۴۰۱ |
سرخط خبرها:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/tolounew/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2730

در دبیرخانه کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی؛


کمیسیون تخصصی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت راه‌اندازی می‌شود

کمیسیون تخصصی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در لبیک به سخنان رهبر انقلاب در دیدار با اساتید دانشگاهها در مورد ضرورت نظریه‌پردازی و تولید دانش برای دستیابی به الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ـ تحلیلی طلیعه، دبیرخانه کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی با اعلام راه اندازی کمیسیون تخصصی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت در این کنگره بیانیه ای را به شرح زیر صادر کرد:

به منظور لبیک به سخنان رهبر معظم و حکیم انقلاب اسلامی در دیدار با اساتید دانشگاه‌ها (۳۱ خرداد ۱۳۹۶) در مورد ضرورت نظریه‌پردازی و تولید دانش برای دستیابی به الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت به عنوان سند فرادست همه‌ اسناد نظام جمهوری اسلامی ایران، دبیرخانه کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی پس از تجربه‌ برگزاری همایش‌ها و کنگره‌های متعدد و با توجه به ارتباط گسترده و ممتد با جامعه علمی داخل و خارج از کشور، کمیسیون تخصصی الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را در کنار کمیسیون‌های دوازده‌گانه‌ خود البته به عنوان کمسیون ویژه راه‌اندازی می‌کند. بنابراین از همه‌ صاحب‌نظران، اساتید و پژوهشگران به‌ خصوص جوانان مومن و انقلابی تقاضا می‌کنیم که در این راه و مسئولیتی که برعهده گرفته‌ایم، یاری‌رسان ما باشند.

برنامه‌ اجمالی این کمیسیون، تولید حداقل دو جلد از «کتاب نظریه» و جذب بدون محدودیت مقالات علمی ـ پژوهشی در حوزه‌های مبانی، نظریه، راهبردها و شاخص‌های پیشرفت به علاوه‌ طراحی خرده‌نظام‌های الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت خواهد بود.

به نظر ما این کار بزرگ به همت و اراده‌ای بزرگ نیازمند است. همت و اراده‌ای فراتر از آنچه که انرژی هسته‌ای و صنایع موشکی و همه‌ی پیشرفت‌های کشور را رقم زده است. کوتاهی‌ها به هر دلیلی که باشد، نمی‌تواند رافع مسئولیت ما برای انجام چنین کار بزرگی باشد.

رئیس دبیرخانه دائمی و دبیر علمی

کنگره بین‌المللی علوم انسانی اسلامی

عطاءالله رفیعی آتانی

۱/۴/۱۳۹۶

انتهای پیام/

کد خبر : 48493
تاريخ ثبت خبر : 22 ژوئن 2017
ساعت بارگزاری خبر : 18:24
برچسب‌ها:,

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)