| امروز یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱ |
سرخط خبرها:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/tolounew/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2730

معرفی کتاب؛


کتاب «مهار خشم و پرخاشگری در پرتو آموزه‌های دینی» عرضه شد

کتاب «مهار خشم و پرخاشگری در پرتو آموزه های دینی» به قلم حجت الاسلام و المسلمین مجید جعفری هرفته و به همت انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) منتشر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ـ تحلیلی طلیعه به نقل از انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، کتاب «مهار خشم و پرخاشگری در پرتو آموزه های دینی» به قلم حجت الاسلام و المسلمین مجید جعفری هرفته و به همت انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) منتشر شد.

خشم، نعمتی الهی در وجود انسان و یکی از هیجان‌هاست که به کمک آن می‌توانیم از ارزش‌ها و حقوق خود دفاع کنیم. رها گذاشتنِ زمامِ خشم و پرخاشگری، و خروج آن از دایره عقل و شرع، نشان سبک مغزی، علت هلاکت، آتشی از سوی شیطان، و گونه‌ای جنون و دیوانگی است که در متون دینی و  روان‌شناختی نکوهش شده است.

این نوشتار در دو بخش منابع روان‌شناختی و منابع دینی به مبحث خشم و پرخاشگری پرداخته است و در پایان الگوی مهار خشم و پرخاشگری بر اساس آموزه‌های دین مبین اسلام را ترسیم کرده است.

کتاب «مهار خشم و پرخاشگری در پرتو آموزه های دینی» در ۲۱۶ صفحه و به قیمت ۱۶هزار تومان روانه بازار نشر شد.

انتهای پیام/

کد خبر : 70757
تاريخ ثبت خبر : 30 ژوئن 2018
ساعت بارگزاری خبر : 12:35
برچسب‌ها:, , ,

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)