| امروز یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱ |
سرخط خبرها:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/tolounew/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2730

معرفی کتاب؛


کتاب صوتی و چاپی «زندگی سالم» منتشر شد

«زندگی سالم: ضروریات شش‌گانه حفظ سلامتی در طب سنتی ـ اسلامی» جدیدترین کتاب نشر سدید است که در زمینۀ طب سنتی ـ اسلامی منتشر شده است. با توجه به اهمیت مطالعۀ این کتاب و ضرورت تغییر سبک زندگی فعلی، نسخۀ الکترونیک و چاپی آن به صورت همزمان در دسترس قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ـ تحلیلی طلیعه به نقل از روابط عمومی مؤسسه سدید، این کتاب با عنوان فرعی «ضروریات شش‌گانه حفظ سلامتی در طب سنتی ـ اسلامی» به قلم امیرحسین شه‌گلی، شامل مبانی طب سنتی ـ اسلامی، مزاج‌شناسی، سبک زندگی، حفظ سلامتی و … در ۱۰ فصل تنظیم شده است که توسط انتشارات بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق علیه السلام  و به اهتمام مؤسسۀ علمی- فرهنگی سدید منتشر شد.

 

در پشت جلد این کتاب آمده است: «بسیاری از آنچه برای سلامتی نیاز دارید در این کتاب جمع است. خواندن این کتاب شما را با اصول ضروری حفظ سلامتی که عبارت‌اند از آب‌وهوا، ورزش، غذا، خواب و بیداری، عوارض روانی، دفع مواد زائد، حمام و نظافت صحیح آشنا خواهد کرد.

 

شاید این کتاب مقدمه‌­ای باشد بر تجدید عهدی که بشر با طبیعت و بدن خود و خدای خود بسته است و در عصر جدید آن را فراموش کرده است. بشری که در نوامیس خلقت دست برده است و حرث و نسل را به نابودی کشانده است بشر جدید نه‌تنها غذای انسان‌ها بلکه غذای حیوانات و گیاهان را هم صنعتی و شیمیایی کرده است؛ نه‌تنها درمان انسان بلکه درمان بیماری حیوانات و آفات گیاهان‌ هم با دارو و سموم شیمیایی است. انگار خدا برای هیچ‌یک از این‌ها فکری در طبیعت نکرده است.»

 

index

لازم به ذکر است چاپ اول این کتاب در ۳۰۸ صفحه و به قیمت ۱۴۰۰۰ تومان در بهار ۹۵ منتشر شده است.

 

برای تهیۀ نسخۀ چاپی این کتاب می‌توانید به سایت مؤسسۀ علمی ـ فرهنگی سدید مراجعه یا با شماره‌های ۰۲۱۶۶۴۸۶۰۸۴، ۰۲۱۶۶۴۸۶۱۲۰ و ۰۹۱۰۹۸۰۵۰۵۵ تماس حاصل فرمائید؛ و برای مطالعۀ الکترونیک آن به نرم‌افزارهای کتاب‌خوان طاقچه، فراکتاب و خطخوان مراجعه کنید.

 

 انتهای پیام/

کد خبر : 20464
تاريخ ثبت خبر : 13 آوریل 2016
ساعت بارگزاری خبر : 12:56
برچسب‌ها:, , , , , , ,

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)