| امروز چهارشنبه, ۱۲ بهمن , ۱۴۰۱ |
سرخط خبرها:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/tolounew/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2730

به قلم مهدی حمزه پور؛


کتاب «درآمدی بر رهبری کوآنتومی» منتشر شد

کتاب «درآمدی بر رهبری کوآنتومی» نوشته مهدی حمزه پور استاد دانشگاه امام صادق(ع) به همت مؤسسه عصر اطلاعات منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری ـ تحلیلی طلیعه به نقل از مهر، آنچه موجب بقاء سازمانها را فراهم می آورد رعایت اصول و شیوه های صحیح انجام کارها است که سازمانها در محیط رقابتی محکوم به تمرکز و اجرای بهره وری می باشند. بهره وری از دو عبارت کارایی به معنای درست انجام دادن کار و اثربخشی به معنای انجام کارهای درست مشتق شده است.

شاید نتوان برای رسیدن به بهره وری میزان و سقف مشخصی را در نظر گرفت ولیکن آنچه در این میان برای ما اهمیت دارد رسیدن به نقطه بهینگی در انجام امورات و وظایف سازمانی است.

سؤال اساسی پژوهش عبارت است از اینکه عوامل مؤثر بر ارتقاء بهره وری در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران کدامند؟ پاسخ سؤال را می توان عوامل مختلفی دانست.

کتاب «درآمدی بر رهبری کوآنتومی» نوشته مهدی حمزه پور استاد دانشگاه امام صادق(ع) به همت مؤسسه عصر اطلاعات به بهای ۲۰ هزار تومان منتشر شد.

مراسم رونمایی از کتاب «درآمدی بر رهبری کوآنتومی» نوشته مهدی حمزه پور استاد دانشکده معارف اسلامی و مدیریت دانشگاه امام صادق(ع) دوشنبه ۲۳ بهمن ماه در مسجد حضرت خدیجه(س) واقع در بوستان بهشت مادران برپا می شود.

انتهای پیام/

کد خبر : 62005
تاريخ ثبت خبر : 10 فوریه 2018
ساعت بارگزاری خبر : 10:36
برچسب‌ها:, ,

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)