| امروز جمعه, ۷ بهمن , ۱۴۰۱ |
سرخط خبرها:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/tolounew/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2730

معرفی کتاب؛


کتاب «حسابی مصرف کنیم» منتشر شد

کتاب «حسابی مصرف کنیم» به قلم حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا بنیانی و به همت انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) منتشر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ـ تحلیلی طلیعه به نقل از انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، کتاب «حسابی مصرف کنیم» به قلم حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا بنیانی و به همت انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) منتشر شد.

این کتاب دارای سه فصل بوده و فصل نخست آن به کلیاتی در زمینه تعریف اصلاح الگوی مصرف، قناعت، اسراف، صرفه جویی و مصرف می پردازد.

نویسنده در این بخش به آسیب های الگوی مصرف نادرست از منظر اسلام و آسیب های فردی، خانوادگی، کشوری و جهانی آن نگاه دقیقی دارد.

نویسنده در فصل دوم به چگونگی شکل گیری الگوی مصرف نادرست پرداخته و چرایی و چگونگی الگوی مصرف نادرست را تبیین می کند و سپس به مصرف نادرست در کشور ایران می پردازد.
شیوه های تبلیغات مهمی که برای ایجاد الگوی مصرف نادرست است با چند زیرعنوان از جمله برجسته سازی، اغنا، برچسب علمی زدن و پیام دهندگان جذاب نیز از دیگر مباحث مطرح شده در فصل دوم این کتاب است.

در فصل سوم مباحثی در زمینه چگونگی پیشگیری از الگوی مصرف نادرست و عرضه الگوی صحیح، راه های پیشگیری از مصرف نادرست، راهکارهای ایجاد الگوی مصرف درست در فرزندان، میانه روی از دیدگاه های دینی و راهکارهای عملی مدیریت اقتصادی مؤثر در خانواده مطرح شده است.

کتاب «حسابی مصرف کنیم» در ۷۶ صفحه و به قیمت ۲هزار تومان روانه بازار فروش شد.

انتهای پیام/

کد خبر : 66041
تاريخ ثبت خبر : 17 آوریل 2018
ساعت بارگزاری خبر : 13:31
برچسب‌ها:, , ,

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)