| امروز چهارشنبه, ۱۲ بهمن , ۱۴۰۱ |
سرخط خبرها:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/tolounew/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2730

به همت پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع)؛


همایش ملی فقه و تربیت برگزار می‌شود

به همت پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع) و همکاری و مشارکت مراکز حوزوی و دانشگاهی همایش ملی فقه و تربیت برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ـ تحلیلی طلیعه، همایش ملی «فقه و تربیت» به همت پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(علیه السلام) و با همکاری مجتمع آموزش عالی بنت الهدی و مراکز حوزوی و دانشگاهی برگزار می شود.

این همایش از چهار محور اصلی مانند تعامل دانش فقه و تربیت، فقه و نظام سازی در تعلیم و تربیت، فقه و فرآیند تعلیم و تربیت و فقه تربیتی تشکیل شده است.

تأثیر دانش فقه بر دانش تربیت، تأثیر دانش تربیت بر دانش فقه، روش شناسی پژوهش در تعامل دانش فقه و تربیت، پیشینه تعامل دانش فقه و تربیت، تحلیل تربیتی احکام فقهی از جمله ریزموضوعات محور تعامل دانش فقه و تربیت است.

تأثیر فقه در مبانی نظام تربیتی، تأثیر فقه در اهداف نظام تربیتی، تأثیر فقه در اصول نظام تربیتی و تأثیر فقه در ساختار نظام تربیتی از ریز موضوعات محور دوم این همایش است.

فقه و روش های تعلیم و تربیت، فقه و ساحات تعلیم و تربیت، فقه و ارکان تعلیم و تربیت را می توان از جمله ریزموضوعات محور فقه و فرآیند تعلیم و تربیت ذکر کرد.

موضوعاتی مانند مسائل فقه تربیتی، قواعد فقه تربیتی، منابع فقه تربیتی و فلسفه فقه تربیتی در محور فقه تربیتی بیان شده است.

علاقه مندان حداکثر تا ۱۵ مهر ماه امسال برای ارسال چکیده و ۲۰ آبان ماه امسال برای ارسال مقالات فرصت دارند تا به معاونت پژوهش مراجعه کنند.

انتهای پیام/

کد خبر : 76792
تاريخ ثبت خبر : 24 سپتامبر 2018
ساعت بارگزاری خبر : 16:14
برچسب‌ها:,

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)