| امروز سه شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۰ |
سرخط خبرها:

فردا؛


نشست رانت و راهبردهای مقابله با آن برگزار می شود

به همت کانون اندیشه جوان با همکاری‌ بسیج دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران نشست «رانت و راهبردهای مقابله با آن» برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ـ تحلیلی طلیعه به نقل از کانون اندیشه جوان، نشست «رانت و راهبردهای مقابله با آن» به همت کانون اندیشه جوان با همکاری‌ بسیج دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران برگزار می شود.

در این نشست که دوشنبه ۲۳ مهرماه از ساعت ۱۴ در سالن آمفی تئاتر دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران برگزار می شود، دکتر غلامرضا مصباحی مقدم، دکتر محمد خوش چهره و دکتر حیدر مستخدمین حسینی به بررسی مساله رانت و راهبردهای مقابله با آن می پردازند.

حجت الاسلام دکتر غلامرضا مصباحی مقدم عضو هیات امنای پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام است. وی همچنین مولف ۹ کتاب تخصصی در خصوص اقتصاد اسلامی است و ارائه بیش از ۳۰ مقاله آموزشی تحقیقاتی در مجلات معتبر بین المللی را در کارنامه خود دارد.

دکتر محمد خوش چهره نماینده مردم تهران در هفتمین دوره مجلس شورای اسلامی و دارای دکترای تخصصی توسعه و برنامه‌ریزی اقتصادی از دانشگاه Strathclyde انگلستان و عضو هیئت‌ علمی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران است. این اقتصاددان از اساتید شناخته‌شده درس «توسعه» در دانشگاه‌های مختلف است و بیش از ۱۰ سال سابقه تدریس در دوره دکتری مدیریت استراتژیک دارد و علاوه بر دانشگاه تهران سابقه تدریس در دانشگاه‌های شهید بهشتی، امام حسین(ع)، الزهرا(س) و دانشگاه عالی دفاع ملی را نیز در کارنامه خود دارد.

دکتر حیدر مستخدمین حسینی اقتصاددان و کارشناس مدیریت، بازار بورس‌ و سرمایه ایرانی است که سابقهٔ فعالیت چندین ساله در وزارت امور اقتصاد و دارایی را نیز در کارنامه دارد. وی در دولت هشتم به عنوان معاون پارلمانی وزیر امور اقتصاد و دارایی وقت، ریاست هیئت مدیره بورس اوراق بهادار تهران را نیز بر عهده داشت.

 

کد خبر : 78040
تاريخ ثبت خبر : 14 اکتبر 2018
ساعت بارگزاری خبر : 09:38
برچسب‌ها:, ,

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)