| امروز یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱ |
سرخط خبرها:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/tolounew/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2730


شریف لکزایی، در حال نگارش «نظریه تمدن امام موسی صدر» است

شریف لکزایی با اعلام اینکه در حال نگارش کتاب «امام موسی صدر و مسئله تمدن» است، گفت: این کتاب به طور صریح بر مبانی فلسفی اندیشه سیاسی ایشان و نظریه‌پردازیشان در حوزه تمدن‌سازی تاکید دارد.

به گزارش پایگاه خبری ـ تحلیلی طلیعه به نقل از مهر، شریف لکزایی، دانشیار گروه فلسفه سیاسی پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی درباره این کتاب گفت: در این کتاب در قالب ۶ فصل به نظریه تمدنی امام موسی صدر پرداخته‌ام.

وی با بیان اینکه نگارش بخش اعظم این کتاب به اتمام رسیده، اظهار کرد: در حال انجام مراحل پایانی نگارش آن هستم و پس دریافت بازخوردهای کتابی که پیشتر با عنوان «درآمدی بر اندیشه سیاسی امام موسی صدر»  نوشته‌ام، احتمال دارد بخش تکمیلی‌ای را به این کتاب اضافه کنم.

این استاد علوم سیاسی توضیح داد: پیشتر در کتابم درباره اندیشه سیاسی امام موسی صدر درباره مبانی فلسفه سیاسی ایشان بحث‌هایی کرده‌ام، ولی در کتاب «امام موسی صدر و مسئله تمدن» (نظریه تمدن امام موسی صدر) به طور مبسوط‌تر و صریح‌تری بر نگاه فلسفی ایشان در سیاست دست گذاشته‌ام و مبانی انسجام‌بخش اندیشه سیاسی ایشان را تشریح کرده‌ام.

لکزایی ادامه داد: هر گام به این نتیجه برسم که توانسته‌ام همه مباحث امام موسی صدر در خصوص تمدن را منتقل کنم، این کتاب را به دست انتشار خواهم سپرد.

به گفته وی کتاب «امام موسی صدر و مسئله تمدن» در سال جاری به اتمام خواهد رسد و در سال آینده برای انتشار به ناشر سپرده خواهد شد.

کد خبر : 76720
تاريخ ثبت خبر : 24 سپتامبر 2018
ساعت بارگزاری خبر : 09:36
برچسب‌ها:, ,

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)