| امروز چهارشنبه, ۱۲ بهمن , ۱۴۰۱ |
سرخط خبرها:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/tolounew/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2730

توسط بنیاد حکمت اسلامی صدرا؛


دوفصلنامه آموزشی، پژوهشی و تحلیلی «فلسفه و کودک» منتشر شد

شانزدهمین شماره دو فصلنامه تخصصی «فلسفه و کودک» به صاحب امتیازی بنیاد حکمت اسلامی صدرا، مدیر مسئولی زهره حسینی خامنه‌ای و سردبیری دکتر طوبی کرمانی به چاپ رسید.

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی طلیعه به نقل از  ،بنیاد حکمت اسلامی صدراعناوین شماره شانزدهم مجله فلسفه و کودک به این شرح است:

چرا دوستی؟ طرحی برای پرورش کودکان در جامعه: رضا ماحوزی.

بررسی اثربخشی و کارآیی داستان‌های مثنوی(دفتر ششم) در «فلسفه و کودک»: زهرا ستارپناهی و زینب برخورداری.

تأثیر برنامه درسی فلسفه برای کودکان، بر پرورش تفکر انتقادی در استفاده از فضای مجازی: مریم سلگی و ام‌البنین کشاورز‌ رودکی.

بررسی مقایسه ای مبانی انسان شناسی ابن سینا و متیو لیپمن: میثم فلاحی.

نگاهی انتقادی به محتوای فضاهای مجازی در حلقه‌های کندوکاو فلسفی: مهرنوش هدایتی و الهام صابری.

شیوه‌های تعمیق باورهای دینی در کودکان: عاطفه سوهانی.

بررسی افزایش اثربخشی آموزش فلسفه برای کودکان و نوجوانان در شادکامی دانش‌آموزان دختر متوسطه اول شهر تهران: مائده یوسفی

در سرمقاله این فصلنامه به قلم مدیر مسئول آمده است: «در حوادث طبیعی مثل زلزله، وضعیت کودکان از سایر گروههای سنی حساس تر و بغرنج تر است. لطافت روحی کودک باعث می شود تا حادثه، تأثیر بیشتری بر روی روح و جسم او بگذارد و کمک به احیای کودکان از اهم اقدامات پس از حوادث است. با کمک گرفتن از روانشناسان، روانکاوان و متخصصین روانشناسی کودک، کمک های بسیاری را میتوان به استحکام شخصیتی و روانی و حتی جسمی کودک کرد تا آرام آرام به وضعیت عادی برگردد …»

 برای خرید این مجله و دیگر نشریات بنیاد حکمت اسلامی صدرا می توانید به واحد فروش بنیاد، واقع در خیابان انقلاب اسلامی، روبروی دانشگاه تهران، بین خیابان فخر رازی و خیابان دانشگاه، مجتمع فرهنگی پارسا، پلاک ۱۲۱۸ (تلفن: ۶۶۹۷۳۲۰۲) مراجعه کنید.

انتهای پیام/

 

کد خبر : 74018
تاريخ ثبت خبر : 7 آگوست 2018
ساعت بارگزاری خبر : 12:30
برچسب‌ها:, ,

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)