| امروز یکشنبه, ۱۶ بهمن , ۱۴۰۱ |
سرخط خبرها:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/tolounew/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2730

معرفی کتاب؛


انتشار کتاب «سلامت کارکنان و ایمنی محیط کار با رویکرد اسلامی»

کتاب «سلامت کارکنان و ایمنی محیط کار با رویکرد اسلامی» به قلم محمدحسین شیخی و به همت انتشارات مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) منتشر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ـ تحلیلی طلیعه، کتاب «سلامت کارکنان و ایمنی محیط کار با رویکرد اسلامی» به قلم حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین شیخی و به همت انتشارات موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) منتشر شد.

نیروی انسانی سرمایه اصلی هر سازمان در محیط رقابتی امروز به شمار می‌آید. از این رو، مهم‌ترین دغدغه سازمان‌ها حفظ سلامت و ایمنی کارکنان است.
در این زمینه، اسلام با نگرش مبنایی به معرفت‌شناسی، هستی‌شناسی، انسان‌شناسی و ارزش‌شنـاسی، الگـوی جـامعی عرضـه می‌کنـد کـه همـه نیازهای جسمی، روانی و معنوی انسان را در بر می‌گیرد.
 کتاب پیش رو دربردارنده چهار بخش و یازده فصل است: بخش اول مفاهیم و نظریه های سلامت (۲ فصل) بخش دوم استرس در سازمان و راه های پیشگیری آز آن (۳ فصل) بخش سوم سلامت از دیدگاه اسلام (۳ فصل) بخش چهارم ایمنی محیط کار (۳ فصل)

این کتاب گامی است به سوی تدوین نظام موضوعی مدیریت بر مبنای ارزش های اسلامی

کتاب «سلامت کارکنان و ایمنی محیط کار با رویکرد اسلامی» در ۳۹۰ صفحه با بهای ۲۷ هزارتومان روانه بازار نشر شد.

انتهای پیام/

کد خبر : 62293
تاريخ ثبت خبر : 14 فوریه 2018
ساعت بارگزاری خبر : 12:35
برچسب‌ها:, , , ,

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)