| امروز چهارشنبه, ۱۲ بهمن , ۱۴۰۱ |
سرخط خبرها:

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/tolounew/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2730

معرفی کتاب؛


انتشار کتاب «بنیادهای معرفتی خداشناسی»

کتاب «بنیادهای معرفتی خداشناسی» به قلم محمدجواد اصغری و به همت نشر معارف منتشر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ـ تحلیلی طلیعه به نقل از نشر معارف، کتاب «بنیادهای معرفتی خداشناسی» به قلم محمدجواد اصغری و به همت نشر معارف منتشر شد.

کتاب «بنیادهای معرفتی خداشناسی؛ تحلیل مبانی معرفت‌شناختی ریچارد سوئین برن در اثبات وجود خدا» که از یک مقدمه و پنج فصل در ۲۴۰ صفحه سامان یافته، ابتدا نظام فکری ریچارد سوئین برن در اثبات وجود خدا را گزارش کرده و ابعاد آن را معرفی نموده و سپس به بررسی اعتبار و ارزش معرفتی دلایل بیان شده از سوی وی پرداخته و دیدگاه‌های منتقدان اندیشه او را نقد و بررسی کرده است.

یکی از نقاط درخور توجه این کتاب این است که نویسنده، دیدگاه منتقدانه سوین برن نسبت به اندیشه‌های جاری در خداشناسی و در خداشناسی غربی را به خوبی گزارش کرده و مواضع قوت و ضعف آن را تبیین نموده است.

فصول پنجگانه این کتاب عبارتند از: فصل اول: مقدمات و کلیات بحث و مفاهیم کلیدی و محوری؛ فصل دوم: زیربناهای معرفت شناختی سوین برن در خداشناسی؛ فصل سوم: گزارش و بررسی نقدهایی که از سوی منتقدان سوین برن بیان شده؛ فصل چهارم: تحلیل اعتبار آرای سوین برن و بررسی نقدهای وارد بر آن.

چاپ اول کتاب «بنیادهای معرفتی خداشناسی» به قیمت ۱۷هزار تومان روانه بازار فروش شد.

انتهای پیام/

کد خبر : 72805
تاريخ ثبت خبر : 24 جولای 2018
ساعت بارگزاری خبر : 14:42
برچسب‌ها:, , ,

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)