| امروز شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:

اعلام فراخوان مقاله؛


کنفرانس مطالعات اجتماعی فرهنگی و پژوهش دینی برگزار می‌شود

دومین کنفرانس بین المللی مطالعات اجتماعی فرهنگی و پژوهش دینی توسط دانشگاه امام صادق(ع) پردیس خواهران و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) استان گیلان» با مشارکت و حمایت دانشگاه ها، سازمانها و نهادهای علمی و تحقیقاتی کشور 18 اسفند در شهر رشت برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ـ تحلیلی طلیعه، برگزاری نشستها و همایشهای دانش محور، ضمن ایجاد بستری جهت اطلاع پژوهشگران و نخبگان از جدیدترین یافته های علمی سبب اغنای روحیه جستجوگری، اعتلای فرهنگ پژوهش، شناسایی معضلات و تنگناها و ارائه راه حل به منظور رفع آنها می شود که این امر در نهایت منجر به برنامه ریزی های بهتر برای توسعه علمی و فرهنگی کشورمان خواهد گردید.

جهت دستیابی به اهداف مذکور، «دانشگاه امام صادق (ع) پردیس خواهران و بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان گیلان» در نظر دارند با مشارکت و حمایت دانشگاه ها، سازمان ها و نهادهای علمی و تحقیقاتی کشور، «دومین کنفرانس بین المللی مطالعات اجتماعی فرهنگی و پژوهش دینی» را پس از برگزاری موفقیت آمیز اولین دوره آن، در تاریخ ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ در شهر رشت برگزار نمایند.

r_1_161002002350

در این راستا، کمیته راهبردی کنفرانس، از تمامی اساتید، پژوهشگران، متخصصان و دانشجویان گرامی دعوت به عمل می آورد تا ضمن ارائه جدیدترین مقالات و دستاوردهای پژوهشی خود، در این رویداد بزرگ علمی مشارکت فعال داشته باشند.

محورهای این کنفرانس عبارتند از: پژوهش های دینی، علوم اجتماعی و رفتاری، علوم تربیتی، روانشناسی ، مطالعات فرهنگی،  مدیریت، فرهنگ و آموزه های غدیر.

همچنین متقاضیان می توانندبرای اطلاع بیشتر به این وب سایت www.ghadir2017.com مراجعه و نیز آثار خود رابه آدرس info@ghadir2017.com ارسال کنند.

انتهای پیام/

کد خبر : 31936
تاريخ ثبت خبر : ۱۸ مهر ۱۳۹۵
ساعت بارگزاری خبر : ۱۰:۵۴
برچسب‌ها, ,

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)