| امروز سه شنبه, ۱۳ خرداد , ۱۳۹۹ |
سرخط خبرها:


نشست ویژگی‌های ادبیات داستانی دفاع مقدس برگزار می‌شود

گروه ادبیات اندیشه پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با مشارکت دبیرخانه هجدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس، نشست با عنوان «ویژگی‌های ادبیات داستانی دفاع مقدس با تاکید بر زاویه دید» در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار می‌کند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ـ تحلیلی طلیعه به نقل از پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، در این نشست علمی دکتر محمدرضا سنگری مدیر گروه ادبیات اندیشه پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی،‌ دکتر سیدمحمد میرکاظمی و حجت‌الاسلام مهدی جهان، به ارائه مطلب می پردازند.

همچنین اولین نشست از سلسله نشست‌های مشترک گروه ادبیات اندیشه پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی با همکاری دبیرخانه هجدهمین دوره انتخاب بهترین کتاب دفاع مقدس با عنوان «فرآیند تبدیل گونه پیشین ادبیات دفاع مقدس به گونه پسین» در شهریورماه برگزار شد.

نشست ویژگی‌های ادبیات داستانی دفاع مقدس با تاکید بر زاویه دید، روز دوشنبه  16 مهرماه از ساعت ۱۳:۰۰ تا ۱۵:۰۰ در محل سالن جلسات پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به نشانی: خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر، کوچه پژوهشگاه (۲)، شماره ۲ برگزار می شود.

حضور علاقمندان در این نشست بلامانع است.

انتهای پیام/

کد خبر : 77448
تاريخ ثبت خبر : ۱۴ مهر ۱۳۹۷
ساعت بارگزاری خبر : ۱۳:۳۷
برچسب‌ها, ,

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)