| امروز دوشنبه, ۲۱ آبان , ۱۳۹۷ |
سرخط خبرها:


دومین شماره «اندیشه‌نامه» با موضوع بانکداری اسلامی منتشر شد

دومین شماره ماهنامه فرهنگی و تحلیلی اندیشه‌نامه توسط موسسه فرهنگی قدس(روزنامه قدس) وابسته به آستان قدس رضوی با موضوع بانکاری اسلامی منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری ـ تحلیلی طلیعه به نقل از مهر، شماره دوم این ماهنامه در ۱۶۴ صفحه و با سرفصل های خبرنامه، پرونده‌ای در زمینه سالگرد تسخیر لانه جاسوسی،تاملاتی بر عزم تازه برای پیگیری ایده بانکداری اسلامی، درباره انبوه ترجمه هایی که علوم انسانی را به تسخیر خود در آورده است، ارجنامه ایی به پاس مجاهدت های علمی و تربیتی آیت الله رشاد،نگاهی به دلالت های فرمان حکومتی امیرالمومنین به مالک اشتر و پرونده ایی در مورد مهمترین آثار اقتصاد اسلامی  به پیشخوان مطبوعات کشور آمد.

در این شماره، گفت‌وگوی اختصاصی با آیت الله جوادی آملی و آثاری از ایرج توتونچیان، مهدی رضوی، حیدر مستخدمین، حجت الاسلام غلامرضا مصباحی مقدم، حجت الاسلام موسویان، حسن سبحانی، آیت الله رشاد، حجت الاسلام خسروپناه، حجت الاسلام قائمی نیا، محمد محمدرضایی، مسعود رضایی، یعقوب توکلی، جواد منصوری، محمدتقی چاووشی، حسن ملانظر، محمدمهدی جعفری، احمد جهان‌بزرگی، علیرضا صدرا و … در موضوعات یاد شده به رشته تحریر درآمده است.

اندیشه نامه، ماموریت خود را گفتگوی اندیشه‌ها و نظرات مختلف، تبیین گفتمان دینی و انقلابی، ترویج اندیشه اسلامی و همچنین بستری جهت معرفی چهره‌های انقلابی جوان تعریف کرده است.

موسسه فرهنگی قدس، نهاد مطبوعاتی آستان قدس رضوی است که با انتشار روزنامه سراسری قدس، ماهنامه زائر، پایگاه خبری تحلیلی قدس آنلاین فارسی‌ و عربی از سال ۱۳۶۶ تاکنون به فعالیت مشغول است و اندیشه نامه، محصول رسانه ای این موسسه با رویکرد اندیشه و مخاطب نخبگانی است.

انتهای پیام/

کد خبر : 57202
تاريخ ثبت خبر : ۸ آذر ۱۳۹۶
ساعت بارگزاری خبر : ۱۱:۱۰
برچسب‌ها

دیدگاه شما

( الزامي ) (الزامي)